اهمیت تبلیغات درست و هدفمند

در دنياي امروز كه صاحبان مشاغل كوچك و بزرگ سعي مي‌كنند در راستاي جلب توجه مشتريان با يكديگر رقابت كنند، اين تبليغات درست و هدفمند است كه كليد موفقيت در اين راه است.

تبليغات گسترده سبب شده كه مشتريان بر روي هدف و نيت اصلي آنها حساسيت نشان دهند؛ درواقع با ديدين نشانه‌هايي از صرفا فروش در برخي تبليغات، پا به فرار خواهند گذاشت؛ اينجاست كه تبليغات هدفمند اهميت خود را نشان مي‌دهد.

تبليغات هدفمند، تبليغاتي است كه در آن اثبات كنيد هدف شما رضايت مشتريان، ساخت زندگي بهتر و البته رفع نيازهاي آنها به بهترين شكل است؛ به عبارتي محصولات و خدمات شما در خدمت مشتريان است نه خودتان.
بهترین تبلیغات مختص زمانی است که مشکلی وجود دارد و خدمات و محصولات شما می‌تواند آن را حل کند؛ یا حتي اگر مشكلي وجود نداشته باشد، شما بتوانيد چيزي ارائه كنيد كه هيچ كس از عهده آن بر‌نمي‌آيد.

شرکای دیجیتال شما

حل مشکلات گردش کار با تبليغات هدفمند

آژانس تبليغاتي ترافيك مديا با توجه به انتظارات و محدودیت‌های كسب و كارها، در ارتباط با هزینه‌ها و زمان‌بندی‌ها با دستور كار قرار دادن طراحی، توسعه، ارزیابی و راه اندازی برنامه‌هاي دقيق و مدون، به شروع کارها و موفقيت آنها کمک شاياني خواهد كرد.

اين موضوع قابل درك است كه هدف كسب و كارها، كوچك يا بزرگ، راه اندازی سریع، رشد و موفقیت در بازار آنلاين مي‌باشد.  ما با استفاده از روش‌های چابک، برنامه‌های موبایل و وب جهانی را با طراحی، توسعه و استقرار سریع ارائه خواهم كرد.

تصویر

انواع روش‌هاي تبلیغات آنلاين

روش‌های متعددي برای تبلیغات اینترنتی وجود دارد كه هركدام اساس خاص خود را دارند. هركدام از اين تبليغات آنلاين با توجه به موضوع كسب و كار، هدف، بازار رقابتي و البته مخاطبان خاص آن انتخاب مي‌شوند؛ با اين حال براي دستياب به نتيجه ايده‌آل بهترين راه تركيب انواع روش‌هاي تبليغات اينترنتي است. از جمله تبليغات اينترنتي كه برخي از آنها زير مجموعه تبليغات كليكي به شمار مي‌روند، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات شبکه‌های اجتماعی
  • ايميل ماركتينگ
  • تبلیغات همسان
  • تبلیغات بنری
01.

تعيين هدف و اولويت بندي آنها

اولين مرحله از بازاريابي، تعيين هدف براي كسب و كار است؛ سپس بايستي اين اهداف بر اساس ميزان اهميت اولويت بندي شده و براي هركدام سازو كاري مشخص راه‌اندازي شود.

02.

تعيين نياز بازار هدف

بازاريابي و پياده كردن تكنيك‌هاي آن، حتي با صرف زمان و هزينه بسيار، بدون تعيين نياز بازار هدف با شكست مواجه خواهد شد. بازار هدف بايد به دقت بررسي شود تا محصولات و خدمات فروش خوبي داشته باشد.

03.

تعيين بودجه و ايجادد يك تيم بازاريابي

با انتخاب كانال بازاريابي درست و تعيين بودجه لازم براي آن، مي‌توانيد راه را براي تيم بازاريابي مشخص كنيد. در انتخاب تيم بازريابي نيز دقت كنيد تا با خيالي مطمئن كارها را به آنها بسپاريد.

مارکتینگ پلن چیست؟

مارکتینگ پلن نقشه يا برنامه‌اي است که برای بازاریابی کسب و کار خود آن را طرح می‌کنید. هدف از طراحي اين نقشه، ارزيابي وضع کنونی بازار و ارائه استراتژی‌هایی است که در یک بازه زمانی مشخص به کسب و کار شما رونق ببخشد.
با توجه به اهميت مارکتینگ و تبلیغات به خصوص در فضاي آنلاين، طراحي ماركتينگ پلن، كار ساده‌اي نبوده و تخصص و مهارت زيادي مي‌طلبد؛ از اين رو پيشنهاد مي‌شود كه این اقدام را به متخصصان ما در ترافيك مديا بسپارید تا هدفمند و مطمئن در راستای رشد کسب و کار خود گام بردارید.

Call Now Button
×

سلام

کمکی از من بر میاد؟ پیام بدید

×