تولید محتوا چیست؟

همه ما خوب می‌دانیم که محتوا چیست. برای آن تعداد معدودی که دنبال تعریفی برای این عبارت هستند، تولید محتوا عبارت است از ارائه اطلاعات با هدفی خاص به مخاطبینی خاص.
با توجه به این تعریف می‌بینیم که اطلاعات، نحوه‌ی ارائه آن‌ها، هدف از ارائه آن‌ها، اینکه به چه کسی قرار است ارائه شوند، و از چه طریقی همه جزو تولید محتوا هستند.

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی یکی از انواع محتوا است که در دنیای دیجیتال مارکتینگ از ارکان اصلی است

تولید محتوای عکسی

یکی از عناصری که میتواند محتوای شما را در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی جذاب کند، استفاده از محتوای تصویری است.

تولید محتوای ویدیویی

یکی از جدیدترین روش های بازاریابی اینترنتی، ویدئو مارکتینگ است

محتوای صوتی (پادکست)

تولید محتوای صوتی (پادکست) باعث ایجاد برندینگ در ذهن مخاطب می شود.

پیش از تولید محتوا چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

تولید محتوا پیش از تبلیغات آخرین مرحله از استراتژی بازاریابی است، پس از شناسایی و شناخت مشتری‌ها و تولید محصول، حال نوبت به ارائه آن است. بدون شناخت درست مخاطب‌ها تولید محتوا نه تنها کمکی به رشد کسب و کار شما نمی‌کند بلکه می‌تواند ارتباط شما را با مخاطب دچار مشکل کند و در نتیجه راهکاری که باید جوابگو باشد و به رونق کسب و کار شما کمک کند، بر علیه شما عمل می‌کند.
بنابراین پیش از تبلیغ از طریق گوگل، شبکه‌های اجتماعی و ... باید مطمئن شوید که محتوای مناسبی تولید کرده‌اید.
تصویر

کدام نوع تولید محتوا مفیدتر است؟

برای انتخاب نوع تولید محتوا باید دید که آن محتوا کجا و برای چه مخاطبی تولید می‌شود اما به طور کل تولید محتوا باید ترکیبی از همه‌ی این قالب‌ها باشد تا هر مخاطبی را جذب کند چرا که همه مخاطب‌ها به یک طریق جذب نمی‌شوند. می‌توان گفت که محتوای بصری به همراه متن بهترین گزینه برای تولید محتوا است.

تولید محتوا کاری تخصصی است یا هر کسی قادر به انجام آن است؟

همانطور که گفته شد تولید محتوا انواع مختلفی دارد و با وجود اینکه تولید محتوا برای مخاطب انجام می‌شود، نباید فراموش کرد که قبل از آن باید تولید محتوا به گونه‌ای باشد که در موتورهای جستجو، شبکه‌های اینستاگرامی و ... به راحتی در دسترس مخاطب باشد و صفحه‌ی شما باید در اولین سرچ‌ها باشد تا مخاطب بیشتری از آن بازدید کند.
پس تولید محتوا صرفاً ایجاد محتوایی مورد علاقه‌ی مخاطب‌ها نیست بلکه باید عوامل دیگری هم در آن منظور شود و اینجاست که خواهیم دید تولید محتوا کاری تخصصی است. پس بهتر است تولید محتوای خود را به نیروهای متخصص بسپارید.

تولید محتوا خوب مسیری برای رشد کسب وکار

در حالی که رسانه‌های اجتماعی در دنیای امروزی یکی از مهمترین ابزار ارتباطی هستند، یکی از خدمات ترافیک مدیا، ارائه پکیج تولید محتوای اینستاگرام و سایت با توجه به نیاز و بودجه‌ مشتری است. تعرفه تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی متناسب با نیاز و خواست مشتری متغییر خواهد بود.
ترافیک مدیا به عنوان شرکت تولید محتوا ، سفارش تولید محتوا متنی در فضای اینترنتی و سفارش تولید محتوای اینستاگرام شما را در قالب‌های مختلف به عهده می‌گیرد و شما را در مسیر تولید محتوایی خوب و مفید و رشد کسب و کارتان یاری می‌دهد.

هزینه‌های تولید محتوا

هزینه‌ی تولید محتوای ویدئویی و هزینه‌ی تولید محتوای صوتی و همینطور متنی متغیر است ولی مسئله مهم این است که هر قدر در این زمینه هزینه کنید، چند برابر آن را در کار دریافت خواهید کرد. پس به اینکه در این مسیر گام بردارید شک نکنید، بلکه سفارش تولید محتوا خود را به متخصصانی بسپارید که این کار را به بهترین شکل برای شما انجام دهند و آنگاه خواهید دید که ارزش آنچه به دست می‌آورید بسیار بیشتر از آنچه است که هزینه می‌کنید.

Call Now Button
×

سلام

کمکی از من بر میاد؟ پیام بدید

×