سئو چیست؟

Seo یا search engine optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است. هدف از تمام خدمات سئو این است که هنگامی کاربران موضوعی را جستجو می‌کنند، موتورهای جستجو رتبه های بهتری را به محتوای یک سایت اختصاص بدهند.

Search Engine Optimization

اهمیت سئو در چیست؟

اگر شما صاحب کسب‌وکار باشید وکسب‌وکارتان رو آنلاین نکرده باشید احتمالا زیاد شنیدید که کسانی تو صنف خودتان،کسب و کارشان را آنلاین کردند چند برابر معمول فروش دارند و درآمد های زیادی را تجربه می‌کنند. حتی اگر شما قصد راه انداختن کار برای خودتان هم داشته باشید احتمالا دوست دارید که وارد فضای کسب‌وکار آنلاین بشید و به درآمد بیشتری برسید.
برای اینکه شما بتوانید درآمد های بالا از اینترنت به دست بیاورید باید سایتتان در رتبه های بالا به کاربران نشان داده شود.طبق تحقیقات 75 درصد مخاطبان روی پیشنهادهای صفحه اول گوگل کلیک می‌کنند و در نتیجه اگر سایت شما در صفحه اول گوگل وجود داشته باشد کاربران زیادی وارد پیج شما می‌شوند و پس از مدتی سایت شما به عنوان سایت پرمخاطب و مورد اعتماد شناخته می‌شود.
تصویر
01.

آنالیز وب سایت جهت بررسی سطح کیفی رعایت شده در اصول سئو حرفه ای

02.

بررسی و تحلیل کلمات کلیدی و مشاوره های لازم

03.

تنظیم قرارداد و شروع

خدمات سئو سایت ترافیک مدیا

هنگامی که شما با کارشناسان سایت ما تماس می‌گیرد،اول سایت شما تحلیل می‌شود،بعد رقبای شما را آنالیز می‌کنیم،در نهایت مسیر رشد وبسایت شما را طراحی می‌کنیم.

مشاوره سئو ترافیک مدیا

دپارتمان سئو ترافیک مدیا با ارائه شیوه‌هایی مطابق با آپدیت الگوریتم‌ گوگل و به کارگیری تکنیک‌های خلاقانه سئو به رشد سایت شما کمک می‌‌کند

صفحه اول گوگل تضمینی
برندسازی با سئو
افزایش بازدید سایت

هزینه خدمات سئو

خدمات سایت بسته به نوع کسب‌وکار شما،نوع رقبای شما، اهداف کسب‌وکار شما متفاوت است.البته که این هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است که پس از مدتی چند برابرش به کسب‌وکار شما باز می‌گردد.
اگر می‌خواهید سایت خود را ارتقا بدید و یا سایت راه‌اندزی کنید،کارشناسان ما در این مسیر همراهیتان می‌کنند.
Call Now Button
×

سلام

کمکی از من بر میاد؟ پیام بدید

×